Noord-Amerika
Tip van Renske de Laat
Renske de Laat
Reisadviseur
Vanaf de CN Tower heeft u een schitterend uitzicht over de stad. Na het ophalen van de camper kunt u de provincie Ontario verkennen. Zo kunt u een bezoek brengen aan de wereldberoemde Niagara Falls op slechts 1,5 uur rijden van Toronto. Om te genieten van natuurschoon, mag u Killarney Provincial Park en Algonquin Provincial Park niet overslaan. In het najaar geniet u hier van de prachtige herfstkleuren, ook wel bekend als de Indian Summer. Het is niet onmogelijk dat u tijdens een wandeling een eland spot. Ruim tijdens uw reis ook tijd in om te genieten van de diverse steden, zoals de hoofdstad van Ontario, Ottawa of de hoofdstad van Québec, Québec City met hun indrukwekkende gebouwen.
Renske de Laat
Australië, Canada, IJsland, Lapland, Nieuw-Zeeland, Verenigde Arabische Emiraten, Singapore en Verenigde Staten
Na aankomst in Toronto reist u op eigen gelegenheid naar de accommodatie nabij de luchthaven.
Bovenstaande prijzen zijn per persoon op basis van beschikbaarheid. Tijdens bepaalde periodes (zoals tijdens feestdagen of lokale evenementen) kan een minimale huurperiode en/of toeslag gelden. In hoogseizoensperiodes kan er op de vliegreis een toeslag gelden tot € 300 à € 400 per persoon, afhankelijk van beschikbaarheid. Wilt u langer of korter verblijven of reizen met een ander campertype? Vraag ons dan naar de mogelijkheden.
* Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en afhankelijk van beschikbaarheid.
Prijzen per persoon (op basis van 2 volwassenen & 2 kinderen t/m 11 jaar)
1000 kilometer gratis
Wanneer u uw Cruise America camper uiterlijk 30 april 2025 boekt en ophaalt in de periode 1 april t/m 31 oktober 2025 ontvangt u 1000 kilometer gratis. De korting is reeds verwerkt in bovenstaande prijzen.
Om naar Canada te gaan is de beste reistijd mei t/m september.
Tip van Renske de Laat
Vanaf1.249,- p.p.