Down Under
Caroline van Dijk
Caroline van Dijk
Reisadviseur
Rijd door het bijzonder groene achterland met haar vele natuurparken. Wat dacht u van Daintree National Park, een van de oudste regenwouden ter wereld en Atherton Tablelands & Yungaburra, een waterrijk landschap met prachtige watervallen en meren. Wat u natuurlijk tijdens een bezoek aan Queensland niet mag overslaan is het indrukwekkende Great Barrier Reef, het grootste koraalrif ter wereld!
Caroline van Dijk
Australië, Canada, IJsland, Lapland, Nieuw-Zeeland, Verenigde Arabische Emiraten, Singapore en Verenigde Staten
U vliegt naar Cairns, waar u op de dag twee in de avond aankomt. Op eigen gelegenheid gaat u naar uw accommodatie voor de komende nacht.
Bovenstaande prijzen zijn per persoon op basis van beschikbaarheid. Tijdens weekenden en bepaalde periodes (bijvoorbeeld tijdens feestdagen of lokale evenementen) kan een minimale huurperiode en/of een toeslag gelden. Australië kent meerdere hoogseizoenen, dit is afhankelijk van het gebied waar u naar toegaat. In het algemeen geldt dat in de maanden december t/m januari vluchten en accommodaties beperkt beschikbaar of vol kunnen zijn en tarieven hoger kunnen liggen. Wilt u langer of korter verblijven of reizen met een ander campertype? Vraag ons dan naar de mogelijkheden.
* Genoemde prijzen zijn onder voorbehoud en afhankelijk van beschikbaarheid.
Prijzen per persoon (op basis van 2 volwassenen)
De beste reistijd voor Cairns is van april t/m december.
Tip van Caroline van Dijk
Vanaf2.999,- p.p.
Ontvang onze e-mails met tips voor uw reis
Al meer dan 32.783 reizigers gingen u voor